פרופיל החברה


חלוצים בתחום השילוח
בשנת 1929 הוביל חיים נתנאל דואר וחבילות מעיראק לארץ-ישראל כזכיין של הדואר הבריטי המלכותי. מתוך מורשת משפחתית מכובדת זאת, נוסדה בארץ בשנת 1945 חברת השילוח הבינלאומי ועמילות המכס הותיקה והמנוסה, חיים נתנאל בע"מ.
מובילים בשירות ובקידמה
חיים נתנאל בע"מ, ממשיכה במסורת החלוצית, ומתקינה בימים אלה מערכות מידע חדשניות, מן המתקדמות ביותר בעולם בתחום השילוח. אלה תאפשרנה לנו לתת את השירות המתקדם והיעיל ביותר, מבלי לוותר על השירות האישי של עסק משפחתי.
החברה מתמחה בשירותים של:
• שילוח מטענים מדלתך אל רחבי העולם
• שילוח מטענים מכל נקודה בעולם עד לפתח דלתך
תקינה, רגולציה ורישוי על פי צו להסדרת יבוא מוצרים לישראל
• עמילות מכס בנמלי הים והאוויר
ותק, ידע ואמינות
השם הטוב של חיים נתנאל בע"מ, שייך לעובדי החברה. רבים מאנשי המקצוע בחברה הם בעלי ותק רב בתחום, המקנה לנו את היכולת להציע פתרונות יעילים ומעשיים ללקוחותינו. עובדי החברה יודעים ומבצעים את מלאכתם נאמנה בהמשך ישיר למורשת המכובדת שלנו. הידע הנצבר בחברה הוא אדיר, כך שכמעט לכל בעיה המופנית אלינו יש לנו כבר תקדים ופתרונות.
תובלה במגוון של תעשיות
חיים נתנאל בע"מ צברה ניסיון רב בתובלה במגוון רב של תעשיות, כולל היי-טק, אלקטרוניקה כולל בידורית, תעשיית הרכב (רכבים וחלפים), תעשייה קלה, כבדה, הנעלה, הלבשה, מזון, צעצועים, חומרי גלם, חקלאות ותערוכות.
רשת עולמית של קשרים
לאורך השנים בנתה החברה רשת חובקת עולם של סוכנים המשנעים את המטענים בחמש יבשות.עבור לקוחותינו, משמעותה של הרשת הזאת אשר כל סוכן בה נבחר בקפידה, היא שירות אמין ויעיל בכל נקודה בעולם. בישראל, יש לסוכנים ולמסווגים של חיים נתנאל ניסיון רב שנים בעבודה עם כל גורמי המכס וגישה ישירה ומקוונת למערכות המידע של הרשות הממשלתית.
פריסה ארצית
משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בתל-אביב. אנו עומדים לרשות לקוחותינו גם בסניפי החברה בחיפה, אשדוד,ירושלים (גשרי עבר הירדן) ולוד (ממ"ן), ובאמצעות נציגנו באילת.